Poradíme Vám!

Význam jednotlivých tarotových věštících karet 2023

Naučte se význam tarotových karet pro lepší pochopení celého výkladu

Tarotové karty jsou již od nepaměti báječným prostředkem pro výklad budoucnosti. Ti, kteří mají zájem o tento způsob výkladu karet a celkově budoucnosti, by se měli zamyslet, zdali nebude výhodné naučit se význam jednotlivých karet. To je pro pochopení celé předpovědi velmi důležité, neboť se tímto způsobem nemůžete nechat ošálit kartářkami, které nejsou vždy zrovna poctivé. Naučit se však výklad všech tarotových karet do detailů by však zabralo velmi dlouhou dobu, a tak je rozumné naučit se alespoň základy.

Čtyři elementy, které ovlivňují vše

Základem tarotových karet je pochopit podstatu jednotlivých elementů. Tato podstata vychází ze čtyř elementů:

 

–          Meče

–          Poháry

–          Hole

–          Pentakly

 

Pokud se však zabýváte výkladem takzvané Velké Arkány, musíte započítat do vašeho výběru i další karty, které symbolizují určité záležitosti, jako například:

 

–          Mág

–          Císařovna

–          Milenci

–          Poustevník

–          Síla

–          Smrt

–          Věž

–          Slunce

–          Svět

–          A další…

 

Co se týče čtyř základních elementů, každý jednotlivý element má při výkladu jiné vlastnosti. U každého elementu jsou karty očíslované jako u klasických karet. To znamená, že můžete najít ve sbírce tarotových karet například Eso Mečů, ale také kartu Čtyři Hole či třeba Král Pentaklů. Jednotlivý význam karet však zabere opravdu dlouhou dobu a k pochopení všech významů je potřeba mít s tarotovými kartami nějaké zkušenosti.

Změna, neštěstí, anebo dobrá zpráva?

Co karta, to naprosto jiná předpověď. Záleží i na kombinaci jednotlivě vyložených karet. Nic zde není náhodné, vše se řídí vaším osudem a také tím, jaké karty si vlastně namícháte. Co se však týče pravdivosti kvalitního výkladu tarotových karet, můžete si být jisti, že jejich předpověď bude mít něco do sebe. Jestliže se tedy chcete dozvědět o předpovědi budoucnosti opravdu vše, naučte se význam jednotlivých tarotových věštících karet do detailů.