Poradíme Vám!

Levné nákupy na AliExpress si oblíbí každý

Hledáte široký sortiment, bezkonkurenční ceny a originální zboží? Čínský nákupní gigant AliExpress splňuje i ta nejnáročnější kritéria. Pojďme se podívat na to, proč jsou nákupy na AliExpress tak výhodné.

Nákupy z Číny jsou stále populárnější, čemuž odpovídá i rostoucí počet čínských eshopů. Nicméně jasná jednička mezi čínskými eshopy je právě AliExpress. A není se čemu divit, nakoupíte tam vše, co vás jen napadne. Výrobky jsou kvalitnější a daleko levnější. Proč tomu tak je?

Výhodné nákupy na AliExpress

AliExpress nabízí miliony produktů přímo od čínských výrobců. Jedná se jak o velké společnosti, tak i o obchodníky, kteří vyrábí zboží po večerech jako svůj koníček. A právě různorodost sortimentu je důvod, proč je AliExpress tolik populární. Nakoupíte zde vše od oblečení, přes gadgety, elektroniku, hračky až po doplňky do bytu.

Nejlepší věc na AliExpress je ta, že produkty, které jsou kvalitnější než podobné produkty prodávané v tuzemských eshopech jsou zároveň daleko levnější. Když se k tomu připočte doprava zdarma, kterou můžete získat i na zboží za pár dolarů, tak není co řešit.

Nákupy na AliExpress jsou bezpečné a spolehlivé

S AliExpress se nemusíte bát o průběh nákupu. Každý obchodník na AliExpress má hodnocení a přečíst si můžete i komentáře ostatních uživatelů. Nekupujete tedy zajíce v pytli! AliExpress také řeší veškeré reklamace, takže se nemusíte bát, že byste naletěli nějakému podvodníkovi.

AliExpress v češtině

Česká verze zatím není, ale to neznamená, že nemůžete nakupovat na AliExpress v češtině. AliExpress česky naučíte během chvilky. Pouze zvolíte český překlad v pravém horním rohu stránky. Angličtiny se tedy bát nemusíte, protože na AliExpress nakoupíte pohodlně v češtině.

Šetřete na AliExpress mnohem víc

Nákupy na AliExpress jsou výhodné samy o sobě, ale proč neušetřit ještě víc? Stačí využívat cashback od Tipli a z každého nákupu na AliExpress získáte část peněz zpět. Zaregistrujte se zdarma na Tipli a vyzkoušejte cashback i vy! Slibujeme, že se na něm stanete závislí.

Cashback funguje naprosto jednoduše. Jedním kliknutím se dostanete z Tipli na AliExpress, tam nakoupíte jak jste zvyklí a po dokončení nákupu obdržíte celých 5 % z ceny výrobku zpět. Pokud na AliExpress kupujete nové šaty za 463 Kč získáte zpět 23,15 Kč. Měsíčně díky tomuto jednoduchému triku ušetříte stokoruny!

Cashbackový portál Tipli nabízí největší cashback odměny v Česku. Kromě AliExpress je využijete u více než 450 dalších eshopů, jako je eBay, Mall.cz, Tchibo, ZOOT nebo NOTINO. Nákupy na AliExpress jsou výhodné, ale až díky Tipli jsou opravdu nejvýhodnější!