Poradíme Vám!

Karty plné andělů

Svět je plný andělů, proto každý z nás má svého strážného anděla. S tímto andělem se můžete kdykoliv spojit pomocí takzvaných andělských karet.

Tyto karty obsahují určité symboly. Andělé se nám snaží pomoci, jsou velice laskaví a ochotní. Doprovází nás na každém kroku našeho života. Andělská věštba je u lidí velice oblíbenou záležitostí.

Jaký je význam andělských karet?

Pokud jste se dostaly do těžké životní situace a potřebujete okamžitou pomoc nebo radu, vezměte si na pomoc takzvané andělské karty. Každá karta v sobě obsahuje svůj specifický symbol. Tento symbol slouží i jako klíč k odpovědím na vaše otázky.

Za každým tímto symbolem pak stojí anděl, který symbol aktivuje a dodává mu energii. Karty Andělé vám pomohou zbavit se negativních myšlenek a emočních bloků, které vám brání ve vývoji, štěstí, ale také spokojenosti.

Se svým andělem se tak můžete poradit ohledně konkrétní situace nebo problému ve kterém se nacházíte. Poradí vám s otázkami vztahů, financů, rodiny, zdraví a jiných důležitých záležitostí.

Andělé uvolňují jisté blokády v těle a pomáhají tak v nalezení pozitivní životní energie. Velký význam mají i v tom, že dokáží negativní energii měnit v tu pozitivní.  V některých životních situacích dokáží léčit i naší duši.

Jaký je rozdíl andělských karet od tarotových karet?

Na rozdíl od tarotových karet, jsou andělské karty pozitivní. Jejich výhodou je to, že nesou pouze pozitivní zprávy. Ptáte se, čím je to dáno? Důvodem je to, že nás andělé chtějí vést pouze cestou plnou lásky a porozumění. Naopak tarotové karty vám ukáží i negativní souvislosti s vaším životem.

Jak probíhá výklad andělských karet?

Mnoho lidí zajímá, jak si andělské karty může vyložit. Výklad není těžký a zvládne ho skoro každý. Zkuste se koncentrovat na otázku či problém, se kterým potřebujete v dané chvíli poradit.

Pak zavřete oči a v duchu se zeptejte svého anděla na otázku, na kterou chcete znát odpověď. Poté můžete otevřít oči a vybrat si jednu kartu. Tato karta vám zodpoví vaši otázku a pomůže s vaším konkrétním problémem.

Pokud svého anděla chcete požádat o pomoc, udělejte to právě prostřednictvím andělských karet. Tyto karty vám pomohou se s vaším andělem spojit. Zodpoví vám mnoho otázek, které si ve svém životě právě kladete. Obrátit se na něj můžete i v případě osobních a pracovních problémů, se kterými si nevíte rady. Každá karta v sobě nese určité poselství, které nám odpovídá na otázku.

Kde sehnat andělské karty a odbornou literaturu?

Veškerou literaturu zabývající se andělskou věštbou zakoupíte v našem internetovém obchodě www.poznani-knihy.cz , ve kterém naleznete i samotné andělské karty. Balíček obsahuje celkem 52 andělských karet. Každá z těchto karet vám zodpoví jakoukoliv vaši otázku.