Poradíme Vám!

Naše služby

Mezi naše služby patří například výklad andělských, cikánských, či tarotových karet.

Nevíte co Vás v životě čeká? Chcete vědět něco o svém osudu a Vaší budoucnosti, Vašem zdravotním stavu, soužití s partnerem, nebo pracovních cílů a úspěchů v životě? Pak neváhejte a nechte si vyložit karty od našich kartářek. Můžete se dozvědět mnoho zajímavých informací o Vašem budoucím životě. Stačí pouze vytočit telefonní číslo uvedené níže.

 

Lída
Iveta

 


 

Zajímá Vás jak jste na tom s partnerem? Nechce si vyložit partnerský horoskop dle data narození, či znamení.

Máte nového partnera a nevíte jestli to má cenu zkoušet, nebo chcete vědět jak dlouho Vám to spolu vydrží? Volejte našim věštkyním, které Vám rádi odpoví na Vaše otázky. Jste spolu s partnerem již několik let a procházíte krizí a nevíte, jak to dopadne, nebo co máte dělat? Na téměř všechny tyto otázky můžete mít odpovědi. Stačí pouze zavolat na telefonní číslo uvedené níže.

 

Jana
Petra
Monika

 


 

Pokud máte zájem o denní, týdenní, či měsíční horoskop, tak volejte naše věštkyně. Vyložíme Vám také čínský horoskop.

Máte před sebou důležitou pracovní schůzku, nepříjemný rozhovor a nevíte, co Vás podle hvězd dnes čeká? Nechte si vyložit horoskop od našich astroložek a můžete být připraveni na nadcházející situace. Pokud Vás zajímá širší časové pásmo, tak si nechte vyložit například měsíční, či celoroční horoskop.

 

Marcela
Marie
Libuše

 


 

Cena jedné SMS je 60 Kč. Cena volání je 70 Kč/min.
Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz, www.platmobilem.cz